Kızlarım İçin Hüma Kimdir?Ekranların yeni dizisi olan Kanal D’de yayına başlayan Kızlarım için dizinin Hüma karakterini canlandıran tatlı oyuncu  Naz Ar izleyenleri kendine hayran bırakıyor. 2009 yılında doğan Naz Ar ile ilgili kısa yazımızda hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Naz Ar ilk olarak kızlarım için dizisinde rol almadığı bundan başka 3 dizi de daha rol aldığını kısaca  bakalım. Detaylar:

Naz Ar Kimdir ?

Dizi de Hüma Yılmaz karakterini canlandıran Naz Ar 26 aralık 2009’da İstanbul’da dünyaya geldi. İlk okul 3. sınıfta okuduğundan beri Layla şirin ajansta oyunculuk yapmıştır. Layla şirin ajans ile bir çok projede profesyonel olarak oyunculuk yapan Naz Ar Cumhuriyet Merkezinden drama dersleri almıştır. Bunlardan başka birçok kursa gitmiştir, gittiği kurslar ; jimlastik, bale, halk oyunları, karate, buz pateni ve roller blade yüzme kurslarına gitmiştir.Oynadığı Diziler :

  • Aile İşi- 2015-2016
  • Arka  Sokaklar- 2016 -2017
  • Anne- 2017
  • Kızlarım İçin- 2017

Kanal D de yayınlanan Kızlarım İçin dizisinin diğer oyuncuları Tuvana Türkay ve Fikret Kuşkun ile rol almaktadır. Kızlarım İçin dizisinde Hüma yılmaz olarak rol almaktadır ve aldığı rolü başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

Minik oyuncu Naz Ar’ın kızlarım için dizisindeki Hüma Yılmaz kimdir?

Ailenin En duygusal bireyidir ve ailenin en küçük bireyidir. Dizide 7 yaşında olan Hüma aşırı duygusal olduğundan en ufak şeylere kırılır ters bir söze dahi üzülür. Etrafına mutluluk saçan Hüma gülerken güldürmeyi sever. Herkesi mutlu görmek onu da mutlu eder. Hüma’nın dizi de ablalarının birbiriyle kavga etmesi onu üzdüğü gibi çokta sinir eder ve bu durumdan nefret eder. Bu durumu sevmemesinin sebebi anne ve babasını bir kavga sonucu kaybetmesi olduğu için kavga görmeye dayanamaz. Ablaları ne zaman kavga etse onları barıştırmak için her türlü yola baş vurur ve onları barıştırır.Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir