Muradi Güler Kimdir? Nerelidir? 

Yapılan araştırmalar sonucu kim olduğu bilinmeyen  Muradi Güler Google aramalarında kim olduğu doğum yılı nereli olduğu ile alakalı bir bilgiye rastlanmamaktadır. Milyonlarca tanınan Muradi Güler kim olduğu hakkında bulduğumuz kısa biyografisini sizlerde birlikte tanıyalım.

Muradi Gürler

Kurtlar vadisi diziyi bilmeyen yoktur . Dizinin en iyi oyuncularından olan Gürkan Uygur yani dizideki adı ile Mematinin gerçek hayattaki makamı yerindedir. Birçok kişi tarafından ölü olarak bilinen bu kişi hakkında daha detaylı bilgi araştırıp sizlere oluşturduk.

 

Muradi Güler

20 kasım 1960 yılında Bayburt ili Rüştü Köyünde Doğmuş. Genç yaşlarda memleketinden ayrılan Muradi Güler İstanbul’a geldi. İstanbul da Gül tepe de oturmaya başlayan Muradi Güler çevresinde çok sayılan ve değer verilen bir kişiliğe sahiptir.Gençlikte yolu Alaattin Çakıcı ile kesişen Muradi Güler bir dönem gündeme haber konusu olmuştu. Halk arasındaki konuşmalar Alaattin Çakıcının görünmeyen gücü olmuştur. Evli olduğu ve iki çocuğu biri erkek biri kız olduğu ve şimdiki yaşamını ticaret ile uğraşarak geçirdiğini bilgisine ulaştık. Hayatı bir zorluk içinde geçen muradi Güler bir çok sıkıntı çekip hayatın zorluklarına göğüs gerdi ve yolunu başka bir şekil çizmeye başlama kararı alarak tam bir dönüş yapıp ticaret hayatına atıldı ve geri kalan senelerini ailesi ile geçirmeye karar verdi.

Son dönemlerde Alaattin Çakıcı ile çıkan olaylardan dolayı bağları koparmıştır. Muradi Güler ve Alaattin çakıcı arasında sürekli atışma ve küslük olmuştur  , sürekli küskünlük içinde olan bu iki isim barışmayı da uzatmayarak aralarını düzeltmişler. Şimdi araları nasıl bilinmese de aralarının bozuk olduğu bilgisine de ulaştık temenni ederiz ki bu iki arkadaşın araları tekrar düzelir.

 1 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir