Cesaret İsteyen Dövmeler ve Şekiller Nelerdir ? 

Bazı insanlar vücutlarına öyle çılgın şeyler takıyorlar, öyle garip dövmeler yapıyor ki, bizi neye uğradığımızı şaşırtıyorlar.

Bu galeride sizlere insanların kendi vücutlarına yaptıkları ilginç şeylerden daha doğrusu dünyanın en ilginç insanlarından  bahsedeceğiz.

 

  • Gözbebeği Dövmesi

Ülkemizde hiç görmemiş olsak da, yabancı ülkelerde yapılan kornea dövmesinin 2000 yıl öncesinden yapıldığını söylersek şaşırırsınız heralde. Özellikle insanları korkutmak için yapılan bu dövmeler şu sıralar pek yapılmasa da zamanında bayağı trend olmuş.

göz bebeği dövmesi

 

 

  • Derisini Kazıyan İnsanlar

Dövmeden farkı derinin kesilerek, kazınarak çeşitli şekiller verilmesi. Bunu yaptıran kişilerin bir çoğu derinin kazınmasının dövme kadar bile acı vermediğini söylüyor. Bana çok ters ve çılgınca gelen bir olay. Siz ne düşünürsünüz. Bilemem.

derisini Kazıyan İnsanlar

derisini Kazıyan İnsanlar

 

 

  • 3 Boyutlu Deri Altına Yerleştirilen İmplantlar

Bu da çılgınlıkta sınır tanımayan kişilerin geliştirdiği farklı bir saçmalık türü olarak karşımıza çıkıyor. Derinin altına garip garip nesneler yerleştirip, şekil yapmak da nedir?

 

 

3 Boyutlu Deri Altına Yerleştirilen İmplantlar

3 Boyutlu Deri Altına Yerleştirilen İmplantlar

  • Korse Piercing Takan Genç Kızlar

Burnu, dudağa, çeneye, kaşa takılan piercingleri anladık da sırtınıza karşılıklı onlarca piercing takıp onları karşılıklı birbirine simetrik bir şekilde tutturmak da nedir? Allah kimseyi şaşırtmasın? Bu fotoğraftaki kızımızı koskocaman bir eksiyi hak etti.Korse Piercing Takan Genç Kızlar

Korse Piercing Takan Genç Kızlar

 

  • Dağlama

En çok acı veren yöntemlerden biri de bu. Ucu kızartılmış gümüş bir iğneyle vücudunuza şekiller çizmek çok korkutucu değil mi? Vücudunuzda günlerce, haftalarca, aylarca 3. Derece yanıkla gezmek oldukça kötü bir durum olsa gerek. Ömür boyunca da bu yanıkların izinin geçmeyecek olması insanın içini ürpertmiyor değil.  Bu dağlamacı arkadaşımız da bu akılla çok yaşamaz diye düşünüyoruz.

 

Dağlama

Dağlama dövme

 

  • Kancalama

Bu da son zamanlarda internet ortamında gözümüze ilişen bir şekil  derinin üstünü kabartarak yapılır.

Kancalama

 

  • Dil Yarma

Sen kertenkele misin, yılan mısın, kurbağa mısın? Dilini ikiye neden bölüyorsun. Güzel, hanım hanımcık kızsın aslında neden böyle böyle yapıyorsun diye sormakta saçma gelir görüntüye bakılırsa?

Dil Yarma

 

 

  • Kurt Adam

New York’ tan Plastik Cerrah Dr. Lajos Nagy hocamız bir hastasını kurt adam yapmış. Yaptıktan sonra da “ plastik cerrahi sadece çekici olmamız için yapılmaz, daha iyi müzik dinlememizi de sağlamalıdır” demiş. Bu arkadaşımızın kulağına bu şekli vererek adamı hem mitolojik bir varlığa çevirmiş hem de arkadaşımızın müzik dinleme deneyimini arttırmış.

kurt adam

 Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir