En Güzel Mankenler !!!En Güzel Mankenler

Genellikle iç ve dış giysileri alıcılara tanıtan yapılan işin adıdır mankenlik. Dünyada ve Ülkemizde hemen hemen her yerde rastlaya bilirsiniz bu işi yapanlara yalnız ünlü olanlar vardır ve olamayanlar. Biz en güzellerini seçip sizlere tanıtmak ve onlar hakkında kısa bilgi verebilmek adına araştırdık. Aşağıda fotoğraf ile verilen mankenler hakkında kısa bilgiler :

Megan Daniels

güzel manken resimleri

 

ZULEYKA RIVERA

en güzel mankenler1
2006 yılında Miss Universe tacını takan en iyi güzellik kraliçesi ve oyuncusudur. 5. Porto Rikalı ünvanını kazananlar arasında yer alıyor. Zuleyka Rivera halen bekar ve Miami, Florida’da yaşamaktadır.

ZULAY HENAO

zulay henao kimdir

 

Zulay Henao, 29 Mayıs 1979’da Kolomb eyaletindeki Medellin’de doğdu. Ailesi daha sonra dört yaşındayken New Jersey’e göç etti. Zulay, annesinin gazetede okuduğu Arap gelininin adını taşımaktadır. Liseden mezun olduktan sonra, üç yıl ABD Ordusu’nda geçti ve orda orduda kaldı.

ZOEY KUSH

ZOEY KUSH

 

Zoey Kush yetişkin bir oyuncu ve modeldir. Zoey Kush’un İrlandalı, Polonya ve İtalyan kökenli karışımı olduğu söyleniyor. Imdb sayfasında Arizona doğumlu olduğunu söylese de Zoey, Rhode Island’da doğduğunu bir röportajda dile getirmişti.

ZULEYKA GÜMÜŞ

ZULEYKA GÜMÜŞ

Tijuana, Baja California, Meksika’da dünyaya geldi. 2009 yılında “Model Latina’nın” üçüncü sezonunda seçmelere katıldı ve  birinci olarak seçildi. Zuleyka Silver, Los Angeles’ta yaşıyor ve şu anda bekar .

SUSAN COFFEY

SUSAN COFFEY

 

13 Şubat 1990’da doğan Susan Coffey bir modeldir. Facebook sayfasında yüz bin’den fazla kişi tarafından takip ediliyor ve çok seveni olduğu aşikar. Susan Coffey, Metuchen Yüksek’e ve Rutgers Üniversitesi’ne İletişim bölümünde ve Psikoloji bölümünde okudu. Susan Coffey, Sayfalık İç çamaşırı, Kirli Bağımlılık ve Heretik Şehir için modellik yaptı. Ayrıca Victoria’s Secrette kısa zaman çalıştı.

KATE UPTON

KATE UPTON

 

Michigan’da doğdu, ama Melbourne, Florida’da yetişti. Mayo tanıtımları yaptığı çalışmalarla  bilinen en iyi bir modellerden biridir.

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir