Kendi Numaranı Öğrenme Kodu | Turkcell, Vodafone, AveaKendi Numaranı Öğrenme Kodu Değerli okurlar bugün sizlerle kısa yol ile telefon numaramı nasıl öğrene bilirim , kendi numaramı  telefonumun ekranında kısa yol ile nasıl görüntüleye bilirim bu konu ile ilgili sizlere yardımcı olacağız. Kendi numaranızı ezberlemekte güçlük çekiyorsanız artık çok kolay aşağıda verilen kodu yazıp tuşlamanız yeterli .

Numara Kodu :

Herhangi bir  GSM kullanıcısı olabilirsiniz. Avea , Turkcell veya Vodafon Hat kullana bilirsiniz. Bu kod sadece Avea ya Turkcell’e veya Vodafona özgü bir kod değildir. Tüm GSM’de kullanıla bilecek bir koddur. Bu yüzden sıkıntısız bir hangi GSM kullanıcısı iseniz kodu yazıp tuşlamanız yeterli.Kendi Numaramı Nasıl Öğrenebilirim Kod Nasıl Girilir:

Kendi Numaranı Öğrenme Kodu

Kendi Numaranı Öğrenme Kodu

Avea , Turkcell veya Vodafon GSM hangisi ise fark etmez telefonunuzdan arama kısmını açarak *101#  yazıyoruz daha sonra arama tuşunu tıklıyoruz ve saniyeler sonra kendi numaranız ekranınızda belirlenecektir. Ekranın sağında gösterildiği gibi numaraları girip ve arama tuşuna basıldığı taktirde ekranda kendi numaranızı göreceksiniz.

 

 

 

 

Bireyin kendi numarasını öğrenmesi için başka çabalara baş vurmasına gerek yok. Başkasını çaldırıp kendi numarasını öğrenme veya yanındaki arkadaşına mesaj atarak kendi numarasını öğrenme gibi , numarasını ezberlemek zorunda kalma gereği duymadan kısaca altta verilecek kodu üstte anlatıldığı yolu takip ederek artık kolaylaştırabilirsiniz.

 

*101# yap Arama tuşuna basınız.10 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir