Msp Bedava Çarlar (Yeni)Msp bedava Çarları


 

Merhaba arkadaşlar : Msp bedava çarlar Moviestar planet oyunu ülkemizde pek bilinmese de bu oyunu dünya genelinde büyük bir hayranlıkla sevilen ve oynanan milyonlarca kişi vardır. Oyunu hayranlık ve bağımlılık haline getiren yönü oyun içinde sorunları çözmek ve sıkıntıyı gidermektir. Oyunu oynarken başlıca sorunu ise şüphesiz Vip para ve elmas çekmektedir. Bu sebepten dolayı hayli zor ama temin edebildiğimiz çarları sizlerle paylaşmak istedik.

Msp bedava Çarları Nereden Temin Ediyoruz ?

Elimizde hazırda 150 ye yakın çar bulunmaktadır. Hesaplardaki elmas, Vip ve Para miktarı yüklü bulunmaktadır. Çarları nereden temin ediyoruz. Sosyal platformlar aracılığı ile temin ediyoruz. Oyunu yıllarca oynayıp bırakan veya değişik sebeplerden dolayı oyundan vazgeçmen zorunda kalan kişilerle irtibata geçip onlardan alıp sizlerle paylaşıyoruz. Peki biz bu çarları bedava mı alıyoruz ? Hayır tabi ki illaki belli bir ücret karşılığı ile alıyoruz onlardan alıp sizlere dağıtıyoruz. Peki neden sizlerden ücret talep etmiyoruz ? Çünkü sitemizi geliştirmek adına tabi ki de. Değerli arkadaşlarım bedava Msp çarları bulmak bir hayli zor bilindiği gibi , yalnız biz yine de bütün zorluklara rağmen yine de elimizden geleni yapıp siz değerli okurlarımıza Msp bedava çarları temin ettik.

Bedava Msp hesapları

Arkadaşlar altta verilecek çarları , çarları alacak arkadaşlarımızdan ricamız birer tane almasıdır. Değerli arkadaşlarım fazla çar paylaşımı yapmıyacam bilginiz olsun. Bütün msp çarların hepsini aynı anda paylaşırsak birincisi kötü amaçlı kişiler alır ve siz değerli okurlarımız almamış olursunuz. İkincisi siteye her giren kişiler 5 yada 10 adet alır yine siz değerli okurlarımıza kalmaz. Bu sebepten bizimde yaptığımız iş boşuna olmuş olur.

NOT: MSP ÇARLARI yanımızda mevcuttur her daim mevcut olacaktır. Paylaşacağımız Msp Çarlardan başka çarlar da bizde mevcuttur. Dediğimiz gibi güvenlik amaçlı yayınlamıyoruz yani sizler için. Eğer verdiğimiz çarlara yetişemeyen arkadaşlar bize yorum yoluyla ulaşabilir ve bol elmaz vip, ve para MSP çar sahibi olabilirler.

 

MSP çar kullanıcı adı : melek617f MSP çar şifresi : hediyem1

 

MSP çar kullanıcı adı : nazsidrelle MSP çar şifresi : hediyem1

 

MSP çar kullanıcı adı : halimli11 MSP çar şifresi : nazili55

 MSP çar kullanıcı adı : msp11 MSP çar şifresi : kelami23

 

MSP çar kullanıcı adı : gulcan2 MSP çar şifresi : 5316345634g

 

MSP çar kullanıcı adı : kardelen44 MSP çar şifresi : buzdse44b

 

MSP çar kullanıcı adı : emelim3 MSP çar şifresi : meleim44

Vip hesaplar – Vip süresi 3 ay

 

MSP çar kullanıcı adı : Erdal888 MSP çar şifresi : hadioradan888

 

MSP çar kullanıcı adı : alicik76 MSP çar şifresi : kaskaco32

 

Not: Yukarıda bulunmakta olan hesapları denediyseniz eğer olmuyorsa muhtemelen sizden önce gelen diğer arkadaşlarınız erken davranmıştır ve kullanılan aktif hesapları almıştır. Ama üzülmeyin bizde sınırsız hesap bulunmakta ve onları sizler için hazırladık ve hazırlamaya devam edeceğiz.

ÜCRETSİZ HESAP ALMA YÖNTEMİ :

1-) BU SİTEDE EN AZ 5 DAKİKA BEKLEMENİZ

Sitemiz ziyaretçilerini görmekte ve izlemektedir. google ile girmiş olduğunuz ip adresi sayesinde sizleri görüyor ve izliyoruz öncelikle sitemizde en az 5 dakika kalmanız gerekmektedir yeni bir msp bedava çarlar sahibi olmak istiyorsanız.

2-) BU SİTEYİ EN AZ BİR SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞIN

Bu yazıyı kullanmış olduğunuz bir sosyal medya hesabından paylaşmalısınız. paylaşımlarınız ile çabuk hesap sahibi olursunuz. Paylaşımlarınız boşuna değildir daha hızlı bir hesap ve daha sağlam bir hesaba sahip olmak içi olacaktır.

3-) ALTTA YORUM KISMINA YORUM YAZMAK

Bedava hesap sahibi olmaya olmak için son ve önemli kuraldır. bütün işlemleri yaptınız yorum bölümüne girip hesabınızı bizden isteyebilirsiniz. Bizlerde sizler için hazırlamış olduğumuz hesapları atacağınız e-mail adresinize yollayacağız. E-mail hesaplarınız bilgitanricasi.com ailesinde saklı kalacaktır kesinlikle paylaşılmayacaktır. Verilecek hesaplar kesinlikle spam değildir. ücretsiz hesap sahibi olmayı hak eden siz değerli arkadaşlarla paylaşmak bizlere mutluluk verecektir.

HESAP ALAMAYAN ARKADAŞLAR YORUM KISMINDAN BİZLERE ULAŞABİLİRLER221 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir