CS GO Nickleri ( Yeni ), Anlamları 

CS GO Nickleri 

CS GO Nickleri: Yaklaşık 14 yıl önce piyasaya sürülen Counter-Strike oyunu büyük bir ilgi ile oynanmakta ve günden güne geliştirilerek daha da iyi hale gelen oyunun milyonlar tarafından oynanmaktadır. Oyun takma isim istemekte ve değişik nick name takma isimler istenmektedir. 

Oyun bir hayli güzel olunca  oyuncular tanınmak adına daha iyi nick name seçimi yapmakta zorlanıyor. Bizler de bu yazımız da sizlere en güzel CS:GO Nickleri ve anlamlarını paylaşmayı istedik. Yabancı vereceğimiz nick isimlerinin Türkçe anlamları ile sizlerle anlamları ile paylaşacağız.  Oyunda daha çok değişik ve komik isimler seçilmektedir. Komik nickler diğer kullanıcılar tarafından daha çok göze çarpar ve bu sebeple daha çok ilgi gösterilir. Bu bir nevi ilgi odağı olmaktadır. Ama bazı kişiler de daha sert ve zorlu nickler sever tabi ki de bunlarında ilgi odağı olduğunu söyleyebiliriz.

CS:GO Nickleri ve Anlamları

 

Dayanılmaz 
AssaultMan
rehberlik 
Sandık
İzle ve öğren 
Uzman Katil 
Buz büyücüsü 
Hayatını yaşa 
Peri masalı 
Oksijen 

 Huck
Holmes
FeelSpirit
Edmundson
DrawSoul
Hidra
Tyler Durden
Jack Sparrow
Joker
Vito Corleone

 

1-) BU SİTEDE EN AZ 5 DAKİKA BEKLEMENİZ

Sitemiz ziyaretçilerini görmekte ve izlemektedir. Google ile girmiş olduğunuz ip adresi sayesinde sizleri görüyor ve izliyoruz öncelikle sitemizde en az 5 dakika kalmanız gerekmektedir yeni bir hesap sahibi olmak istiyorsanız.

2-) BU SİTEYİ EN AZ BİR SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞIN

Bu yazıyı kullanmış olduğunuz bir sosyal medya hesabından paylaşmalısınız. paylaşımlarınız ile çabuk hesap sahibi olursunuz. Paylaşımlarınız boşuna değildir daha hızlı bir hesap ve daha sağlam bir hesaba sahip olmak içi olacaktır.

3-) ALTTA YORUM KISMINA YORUM YAZMAK

Bedava hesap sahibi olmaya olmak için son ve önemli kuraldır. bütün işlemleri yaptınız yorum bölümüne girip hesabınızı bizden isteyebilirsiniz. Bizlerde sizler için hazırlamış olduğumuz hesapları atacağınız e-mail adresinize yollayacağız. E-mail hesaplarınız bilgitanricasi.com ailesinde saklı kalacaktır kesinlikle paylaşılmayacaktır. Verilecek hesaplar kesinlikle spam değildir. ücretsiz hesap sahibi olmayı hak eden siz değerli arkadaşlarla paylaşmak bizlere mutluluk verecektir.

Güncel 2020 CS GO Nickleri almak isteyen arkadaşlar yorum kısmından ulaşabilirler.

 Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir