Şikeli Maçlar | Bahis Tahminleri | Banko Maçlar | Hazır Kuponlar 

Merhaba değerli arkadaşlarım bugün şikeli maç var mı , varsa nasıl olur , nereden temin edilir. Bu konuyu ele alarak konuyu açıklığa kavuşturacağız. Değerli arkadaşlar şikeli maçlar vardır. yalnız bunlar sen ben gibi adamların eline ulaşması mümkün olmayacak kadar bir hayli zordur ve para isteyen bir iştir. 

Peki Bu Şikeli maçlar nereden temin edilir :

Şikeli maçlar günümüz şartlarına göre bir hayli düşük seviyeye inmektedir. Ama yinede yabancı ülkelerde ciddi bu olayı iş haline getirmiş şirketler bulunmaktadır. Tam anlamı ile çok iyi analiz yapıp maçları para karşılığı satışa çıkaran şirketler bulunmaktadır. Dediğimiz gibi analiz yüz de yüz olmasa da maçın ters atma oranını en aza indiren ciddi yüksek bir oran , maçın yatırma oranı neredeyse 100%10 yanıltma yani 100 de 90 ile 85 gelecek garantisi veren şirketler . Araştırıp baktım o şirketlere onlarda bir hayli para istiyorlar 20 bin kadar ve uero karşılığı yine de pek güven vermedi. Maçları ilk yarı ikinci yarı olarak veriyorlar. 

Değerli arkadaşlar bu makalenin amacı şikeli maçlar var satıyorum diyen kişilere itimat etmeyin onlar da senin benim gibiler inanın ki bilseler gidip kendileri yaparlar başkası ile paylaşmazlar. 

Değerli arkadaşlar bizde analiz için iki site bulunmakta ve bizler hemen hemen her gün analiz edip riski en aza inmiş maçlar buluyoruz bizde burada paylaşmaya karar verdik. Eğer az da olsa faydamız olursa ne mutlu bize. 

Şimdi maç paylaşımı nasıl olacak : Şöyle yapalım maç isteyen arkadaşlarım yorum kısmına yazarsa bizde bu sayfayı sürekli yenilemek zorunda kalmayız bize de zorluk olmaz biz tarih atar yorum kısmında paylaşırız yada e mail adresinden yollarız. 

Not: Kesinlikle kandırma söz konusu değildir Ve maç isteyen arkadaşlar yorum kısmına yazmaları yeterlidir . verilen maçlardan seçme yaparak ta oynaya bilirsiniz. İnanın amaç paranızı kaybetmeniz değil yardımcı olmak ve zarar yerine kazanç elde etmenizi sağlamaktır. iyi analiz sonucu çıkarılan maçlar yayınlanacaktır.

Sakın şikeli maç satıyorum diyen kişilere inanmayın düşünmek lazım kendinizi onların yerine katın siz olsanız ve geleceğini bildiğiniz maçları neden oynamak yerine satasınız ki.

Maç almak için yorum kısmına not bırakman yeter kısa sürede ulaşmaya çalışacağız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir