Survivor 2018 Şampiyonu kim ?Survivor 2018 şampiyonu kim oldu. Merhaba değerli arkadaşlar tüm yıl boyunca büyük bir özveri ile hazırlanan ve izliyecilere kesintisiz yayın sağlayan acun medya ekibine teşekkür ederek sözler başlamak isrtedim.

Survivor 2018 şampiyonu kim oldu. survivor yarışmacılarının büyük bir özveri ile çalıştığı ve hak ederek final koltuğuna oturan Hilmicem, Anıl, Nagihan ve Adem kılıççı, Önce sms ile elenen isim Hilmicem oldu. Geriye anıl Adem ve Nagihan kaldı ve daha sonraki Sms de elenen isim Anıl oldu.

Geriye kalan Adem ve Nagihan kaldı ve böylelikle yarım kalan işi bitirmek isteyen Adem kılıççı Büyük rakibi erkeklerin survivor da korkutan kadın yarışmacısı Nagihan ile büyük Sms’ye kaldı.

Bu büyük Yarışın sonunda hak eden bir şampiyon oldu. Bu da kim olduğunu şaşırtmadı ve Adem kılıççı oldu. Tüm sezon boyunca savaşan ve büyük mücadele veren adem survivor 2018 şampiyonu olmayı hak etti ve kupayı kaldırdı. Ailesini ve sevenlerini büyük bir sevince boğan adem 2018 yılın şampiyonu olmayı sonuna kadar hak etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir