Msn Kaydol-Msn Aç, Msn oturum-hesap açma!Msn Kaydol, Msn giriş adlı yazı, sizler için kolaylık sağlayacak şekilde hesap açma yöntemi gösterecek. Dünya kitlesinin çoğunluğunun kullandığı İnternet’te gezinmeye yardımcı olan uygulamadır. Msn kaydolma oldukça kolaylaşmak ile birlikte bir o kadar kısıtlı hale gelmiştir. Artık her kafamıza estiğinde bir msn hesabı sahibi olamayabilirsiniz. 

msn kaydol 

Msn Ne İşe Yarar ? 

 

Günlük hayatımızda herkes bir akıllı telefon kullanmaktadır. İnternet’te gezinme esnasında bir çok site veya sitelerin kayıt olmak için istediği ilk olarak bir e-mail adresidir. Bilgilerinizi kolay bir şekilde kayıt altında tutar ve kayıt olmuş olduğunuz siteye kolay erişim sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Güvenli bir kayıt için gerçek E-posta adresiniz olması gereklidir, aksi takdirde olası bir sorunda geri bildirim alamazsınız ve kayıt olduğunuz siteye bir daha o E-posta adresi ile giriş yapamayabilirsiniz. 

Bir E-posta adresi bununla sınırlı değil tabi ki de, Facebook, Instagram gibi sosyal platformlara kayıt olmak içinde işe yaramaktadır. Bu sosyal platformlar gibi daha bir çoğunda kayıt için gerekli hale gelmiştir. Bu yüzden sağlam ve gerçek E-posta adresiniz olması gerekir aksi taktirde yaptığınız her şey boşa gidebilir. Peki bunlarla sınırlı mı sadece ( hayır ) mobil uygulamalarda veya Web üzerinde oynanan oyunlarda kayıt olmak için büyük önem arz etmektedir. Aynı sosyal platformlarda ve Web sitelerinde olduğu gibi gerçek bir E-posta değilse olası bir durumda büyük üzüntü yaşatır. 

Msn – E-posta Adresinin Başka Kullanıldığı Yer :

E-posta adresinin önemi artıkça artmaktadır. Msn’nin kullanıldığı ve önem arz edecek şekilde kullanıldığı bir başka yer ise bankalardır. Bankalar son dönemlerde kağıt tasarrufu yapmak ve çevreyi korumak için bu yöntemi uygulamaktadırlar. Peki faydalı mı bu yöntem? Evet daha sağlıklı , bir kağıdın üzerine yazılmış borç faturası evinize ulaşması hayli zaman alır yada kaybolma riski de var. e-posta ile gönderimlerde bu sorunları tamamı ile ortadan kaldırmış olursunuz tabi ki de gerçek ve sağlam bir e-postaya sahipseniz. Israrla sağlam ve gerçek bir E-postanızın olmasını sizin faydanıza olacaktır. Şifre değişikliği veya hack durumlarda gerçek bir E-posta adresi sizin önemli dosya ve mesajlarınızı kurtarır.Şimdi Msn  kaydolmak için Alttaki Resme iyice bakın ve sırası ile doldurup hesabı oluşturmaya başlayın.

 

MSN HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

ilk olarak açılır butona basın

  • sırası ile adınızı soyadınızı kutucuğa yazın
  • Sonra isimleri altta yazılan örnekle gibi yazılması gerekir
  • Adınız- Soy adınız olarak mesela Irmak ismi de irmak olarak yazılması gereklidir.
  • MSN şifre adı aklı gelir lakin her defasında şifreyi unuturuz.
  • Şifreyi unutan vardır mutlaka doğum tarihini düzgün yazmanız gerek, Olası bir sorunda şifresini kurtarmak adına.
  • Cep telefonu aktivasyonu yapın. 
  • Bir diğeri de başka bir e-posta adresi ister zaten bu ilkse boşluğunuz için başka bir tane ilgili güvenlik adına yazabilir. Bunların hepsi olası bir sorun için önlemdir.
  • Son olarak ta güvenlik testi yapar onu da yaparsanız sizin bir Msn adresine sahisiniz demektir.

Bu kadar kolay Msn E-posta adresi sahibi olmak. Sağlam bir E-posta adresi için cep telefonu aktivasyonu yapılmalıdır. Msn E-posta kayıt tek numara ile beş ile sınırlandırılmıştır. Msn kaydol ile ilgili kafanıza takılan herhangi konuda yorum kısmından bizlere ulaşıp  yardım isteyebilirsiniz.85 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir