Msn Aç-Msn Kaydol, Msn oturum-hesap açma!Msn Kaydol, Merhaba  arkadaşlar , bu  gün   sizlere  Msn nasıl  kayıt  olunur aşama  aşama elimizden   geldikçe  yardımcı olmaya çalışacağız.Sizlere resimle adım adım hesap oluşturulacağını anlatacağız.

Msn Aç-Msn Kaydol

şimdi Msn‘nin önemi aslında çoğu zaman internette gezinme daha çok bir facebook   hesabı  almaya   veya  internet üzerinden oyun oynarken işe yarar. Bunlardan başka  bir kredi kartı almak istiyorsak kesinlikle bir   e-posta   adresi olması gerekir eğer bir e- posta adresiniz yoksa bir kredi kartı sahibi olmanız çok  zor.  Çünkü  günümüzde artık her şey  e-posta üzerinden halledilir hale geldi. Bankalara kredi kartı başvurusu yapıldığı zaman bir e-posta adresi ister. Eğer bir e-posta adresiniz yoksa başvurunuz geçersiz olur.

Hotmail günümüz hayatta öyle önemli yer kapladı ki artık msn adresi olmadan iş  göremeyecek hal aldı  diyebiliriz. Bilindiği gibi bir çok yazı alış verişini istediğimiz an tek tuşla onlarca uzağa gönderir ve alırız. Bu denli hayatımızın  bir parçası haline gelen Msn adresiniz hala yoksa aşağıda verilen talimatları takip ederek açabilirsiniz.

Şimdi Msn  kaydolmak için   için  aşağıdaki  resme  iyice  bakın  ve sırası  ile  doldurup  hesabı  oluşturmaya başlayalım .

msn-kaydol

MSN HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYIN

ilk olarak yukarıdaki butona basın

  • sırası ile  adınızı soyadınızı  kutucuğa  yazın
  • Msn kayıt  yaparken ingilizce  kökenli  olduğundan isim soy isimleri altta yazılan örnekle gibi yazılması gerekir
  • Adiniz-Soyadiniz olarak mesela ırmak ismi de irmak olarak yazılması gerekir.
  • Güvenli şifre  oluşturmanızı  isteyecek.Tavsiyem unutmayacağınız bir şifre olsun çünkü çoğu zaman bir MSN açılır isim aklımıza gelir lakin her defasında şifreyi unuturuz.
  • Şifreyi  unuttunuz  var  sayalım  o  yüzden  istenen  doğum  tarihini  düzgün yazmanız gerek. Olası bir  sorunda şifrenizi kurtarmak adına.
  • Cep telefonu bölümüne de numaranızı yazın günümüzde kullanmayan pek nadirdir.
  • Bir diğeri de başka bir e-posta adresi ister zaten bu ilkse  boş  bırakırsınız eğer başka bir tane varsa güvenlik adına yazabilirsiniz.bunların hepsi olası bir ters durumda hesabınıza tekrar kavuşmanız içindir.
  • Son olarak ta güvenlik testi yapar onu da yaparsanız sizinde bir Msn adresiniz olacaktır.

Yeni kurduğunuz msn adresiniz hayırlı olsun…

81 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir